Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun soluklu bir başarı öyküsü...

Eyüp Şekerleme çikolata, lokum ve şekerleme ürünlerinde 1964 yılından beri hizmette ve kalitede öncü isim olmaya devam etmektedir. Eyüp Şekerleme her zaman sektörde öncü ve kaliteden ödün vermeden hizmetini sürdürmüştür. Müşteri memnuniyeti ve güvenden gelen öz sermayemizle yıllardır müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu anlayışla da çalışmalarına devam etmektedir. Marka olarak sektörde yerini en iyi şekilde koruyan firmamız sizlerin beğenisini korumaya devam edecektir. Her zaman yenilikleri öncü olarak getiren firmamız damak lezzetini ve kaliteyi marka olarak taşımayı sürdürmektedir.

Misyonumuz

Eyüp Şekerleme, köklü sektörel geçmişi ve yeni kurumsal yapısı ile gerek müşterilerini gerekse de kendi kurumsal faaliyetlerini mutlu yarınlara taşımak düşüncesindedir. Bunun için ulusal ve uluslararası sektörel gelişmeleri yakından takip eden Eyüp Şekerleme, satıcı ve tüketici beklentilerine cevap veren yeni ürün ve hzimetlerini ülke piyasasına kazandırmak, bununla birlikte ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamak için hareket eder.

Vizyonumuz

Eyüp Şekerleme; sektörde en iyi ürün ve hizmet kalitesiyle hizmet vermek, bunu yaparken de müşterileri ile kalıcı ve istikrarlı işbirliği kurmak misyonuyla hareket eder. Satış öncesi ve sonrası hizmet bütünlüğü, oluşabilecek her türlü soruna anında müdahele etmek titizliği ve hepsinden önce müşteri memnuniyeti merkezli kurumsal yapısı ile Eyüp Şekerleme, bir markadan beklenen ciddiyet ve samimiyeti ortaya koyar.